מזרקות ומפלים

מזרקות ומפלים מעוצבים

כפר הסלעים פותח בפניכם עולם של אומנות בסלע – מגוון מזרקות ומפלים מעוצבים מסלע כפתרון מושלם לגינות פרטיות, פארקים ציבוריים וכל סוגי מתחמים המחפשים דרך מקורית לעיצוב השטח.

מזרקות ומפלים מסלע משלבים בתוכם מנגנונים לזרימת מים. אלו אלמנטים עיצוביים מתקדמים: בריכות בתוך סלע, כדורי סלע מסתובבים שנשטפים במים, מפלים מעוצבים משולבים חלוקי נחל, מזרקות אבן, מזרקות מבזלת, מזרקות עץ – אלו הן דוגמאות בודדות למגוון אפשרויות של מזרקות ומפלים לגינות שברשותכם.

מזרקות ומפלים לגינות

מתחברים לאלמנטים של מים ורוצים שיהיה לכם אותם בגינה? אם בחרתם למקם בגינה שלכם בריכת דגים או אגמון קטן, כדאי שתשקלו לשדרג אותם בעזרת שילוב של מפל או מזרקה קטנה. באופן זה, במקום מים נטולי תנועה יתקבל אפקט של זרימת מים תמידית. המפל יזרים דרכו את מי הבריכה באופן מעגלי ויצור מראה נאה של מים זורמים לתוך הבריכה שבגינתכם.

מתקשים לבחור את סוג המזרקה המתאים ביותר בשביל בריכת הנוי שלכם? צאו אל הגינה והסתכלו סביבכם: האם הגינה ובריכת הנוי מתאפיינות בעיצוב בסגנון מודרני, מינימליסטי ומוקפד או שזוהי גינה קלאסית, כפרית, חסרת קווים ברורים ובעלת אופי טבעי? במידה וגינתכם עונה על אחד מהקריטריונים שבקבוצה הראשונה עדיף שתבחרו במזרקה מעוצבת ובעלת תווים ברורים יותר (למשל, כדורים מסתובבים, מזרקות בסגנון יווני-רומי, מזרקות מסין). מנגד, אם מדובר בגינה מהסוג השני תוכלו לתת דרור לדמיון שלכם ולשלב בבריכת המים מפל מכל סוג. לדוגמא, מזרקות מעץ, או מפלים מסלע שנראה כמו החטיף "מקופלת", מפלים עשויים סלעי גרניט אסייתיים, מזרקות מסלעים נוספים שלא עברו תהליכי עיבוד ורבים נוספים.

גם בריכות חצובות בתוך סלע נראות מרשים מאוד בגינה ויכולות לשלב מנגנון להזרמת מים מלמעלה לתוך הבריכה.

את כל סוגי המזרקות והמפלים לגינות תוכלו למצוא בחנות כפר הסלעים מחזיקה מגוון סלעים ואבנים מכל סוג, בכל צבע וצורה.
כך כל אחד יוכל למצוא מענה לטעמו האישי ולעצב את פינת החמד בגינה הפרטית שלו.

לפרטים התקשרו אלינו: 08-8592299

עגלת קניות
Scroll to Top