חלוקי נחל

מהם חלוקי נחל?

 

חלוק נחל הם חלקי סלע אשר נשחקו על ידי מים זורמים או בעקבות מגע עם סלעים אחרים ונמצא לרוב על גדות נחלים או בקרקעיתם. ניתן למצוא אותם בצורות, צבעים ומרקמים שונים. חלוקי נחל ממוינים לפי צבעם, הגודל שלהם או האזור הגאוגרפי ממנו הגיעו.

 

שימושים בגינה ובבית

 

חלוקי נחל משמשים בעיקר לתחום העיצוב, עיצוב גינות ועיצוב פנים בבתים ובתי עסק.
בשל הצורות המגוונות שלהם ישנן אפשרויות רבות לשימוש ושילוב חלוקי הנחל בגינה ובבית. החלוקים מהווים אלמנט עיצובי נהדר ויש המאמינים שיש להם תרומה גם בתחום הרוחני ושהם מפיצים אנרגיה חיובית.
ניתן לשלב את חלוקי הנחל בגינה ובבית בדרכים רבות. החלוקים מתאימים לתיחום ויצירת הפרדה בין אזורים, משמשים כאלמנט להוספת צבע ואור, משווים מראה טבעי לכל אזור ומשדרגים את האווירה בכל מקום.

 

 

חלוקי נחל שלג

שימוש כחיפוי קרקע

 

חיפוי קרקע הוא דרך נהדרת ליצור סדר, ארגון ועיצוב עבור בגינות וחצרות אך לא רק. חיפוי קרקע שומר על האדמה, מצנן את הטמפרטורה, שומר על הניקיון ומוסיף צבע ויופי. ישנם אמצעים שונים ליצור חיפוי קרקע כמו טוף, חצץ ועוד אך חלוקי הנחל הינם הדרך העיקרית וטובה במיוחד. חלוקי נחל לחיפוי קרקע מבטיחים שמירה על סדר וניקיון בחצר או בגינה לאורך זמן. הנחתם על הקרקע שומרת על הלחות של האדמה וכל מייצרת טמפרטורה נמוכה בגינה, מונעת צמיחה של עשבים שוטים ומבטלת לחלוטין את הצורך בהשקיה. החלוקים עשויים מסלעים אמיתיים, חזקים ועמידים ולכן הינם מתאימים לחיפוי קרקע ומבטיחים שימוש ארוך טווח.

 

 חלוקי נחל בגינה

כפר הסלעים

 

בכפר הסלעים, מתחם התצוגה והמכירות של חברת סלעים.קום, תמצאו מגוון גדול מאוד של חלוקי נחל מכל העולם, במגוון בצבעים וצורות, מרקמים מיוחדים ועוד. בנוסף, ניתן למצוא במתחם מוצרי אבן אחרים כמו טוף, אבני מדרך, סלעים, מסלעות, אבנים לשימושים שונים, ריהוט אבן ועוד אלמנטים מיוחדים לעיצוב הגינה אשר נאספים מכל העולם.

 

רוצים לקנות סלעים מיוחדים?

בואו לכפר הסלעים בצומת בילו ותוכלו לבחור מתוך מגוון עשיר, לקבל ייעוץ והכוונה מהצוות שלנו.
למצוא אלמנטים מיוחדים וייחודיים לגינה שלכם. כפר הסלעים מבית סלעים.קום – התקשרו עכשיו 08-8592299

עגלת קניות
Scroll to Top