פילים יצוקים

עיצוב גינות עם סלעים, אבנים וחלוקי נחל

עיצוב גינות בשילוב אלמנטים טבעיים

 

בתחום עיצוב גינות ישנם שינויים וחידושים כל הזמן. בעבר תחום עיצוב גינות היה מקובע מאוד וסטנדרטי והגינה הייתה זהה אצל כולם. כיום לעומת זאת עיצוב גינות הוא מגמה חדשה ולוהטת. אדריכלי נוף, מעצבים וגננים מקצועיים מציעים כיום שיטות שונות לעיצוב גינות בשילוב אלמנטים טבעיים.

 כפר הסלעים

טיפים ועצות לעיצוב גינות בשילוב אלמנטים טבעיים

 

לפני שתבחרו פרחים, עצים וצמחים לגינה, כדאי שתתייעצו עם מומחים בתחום עיצוב גינות לגבי הסגנון המתאים לכם. שילוב אלמנטים טבעיים בגינה שלכם כמו סלעים, אבנים או חלוקי נחל מתאים לכל סגנון בדרכים שונות.

אם בחרתם לעצב את הגינה בסגנון כפרי, סלעים טבעיים, מסלעה או בריכת נוי יכולה ליצור עבורכם אוירה טבעית נהדרת, צליל של מים זורמים על גבי חלוקי נחל מהמזרח או זכוכית צבעונית אשר מחזירה את קרני השמש. אם הגינה שלכם מעוצבת בסגנון מודרני יותר, פסלי אבן או כדורי אבן מסתובבים יוסיפו לה מימד של עומק ואיכות.

 

  

 

חיפוי הקרקע מאפשר גם הוא התאמה לסגנון עיצוב הגינה. צבעים שונים של חלוקי נחל, מרקמים מיוחדים וגדלים שונים מאפשרים חופש פעולה ומתאימים לכל סגנון, כמו כן ריהוט אבן, פריטי עץ מגולפים, מזרקות ומסלעות ועוד אלמנטים רבים לעיצוב הגינה שמקורם בטבע. עיצוב גינות הוא יותר משתילת צמחים ועצים. שילוב אבנים, סלעים, חלוקי נחל, פסלונים, מזרקות, ריהוט גן יוצרים גינה מיוחדת ומרהיבה.

 

עיצוב גינות בשילוב סלעים, אבנים וחלוקי נחל בכפר הסלעים

 

מחפשים אלמנטים לעיצוב הגינה? במתחם כפר הסלעים של חברת סלעים.קום אשר ממוקם בצומת בילו תמצאו עשרות אלמנטים טבעיים לעיצוב הגינה. סלעים בכל גודל, אבנים מיוחדות, חלוקי נחל מכל העולם ועוד מגוון עצום של אפשרויות לשילוב בגינה שלכם.

 

בואו לכפר הסלעים – אטרקציית הסלעים הגדולה בישראל!

כתובת:בילו סנטר, קרית עקרון טל: 08-8592299