חלוקי נחל בגוונים

חלוקי נחל בגוונים

חלוקי נחל בכפר הסלעים

מבחר עצום של חלוקי נחל בגוונים שונים ובצבעים מהממים – כולם במקום אחד: כפר הסלעים בבילו סנטר. אם עדיין טרם ביקרם בכפר הסלעים וטרם יצאתם ממנו עם חלוקי נחל לגינה שלכם זה הזמן להגיע ולהכיר את סוגי החלוקים הרבים לצד אבני טוף, אבני מדרך ופתרונות נוספים לחיפוי קרקע בגינה ובחצר הבית.

שימושים של חלוקי נחל בגוונים

באמצעות שימוש בחלוקי נחל בגוונים, צורות וגדלים שונים אפשר ליישם בגינה קומפוזיציות עיצוביות מרתקות. לחפות שביל לבית עם חלוקים או אבני טוף זו רק דוגמא אחת. אם ברשותכם מזרקה או בריכת נוי, חלוקי נחל ייראו נפלא כשהם מונחים בתחתית. ניתן לשלב אותם גם בתור פריט דקורטיבי בתוך בטון או פשוט להניח אותם על הקרקע וליצור באמצעותם ציורים גיאומטריים בגינה.

יתרונות של חלוקי נחל

יתרונם של חלוקי הנחל הוא היעדר הצורך בהכשרת תשתית מיוחדת לפני פיזורם בגינה. כמו כן, חלוקי נחל, לאחר שהוצבו בגינה, אינם מצריכים אחזקה או טיפול מיוחד. יתרה מזאת, חלוקי נחל, אשר הונחו בין הצמחייה בגינה, שומרים על הלחות של האדמה, וכך מצמצמים את הצורך בהשקיה תכופה ומונעים את צמיחתו של עשב שוטה. וכמובן, חלוקי נחל משרים בגינתכם אווירה טבעית ואוטנטית.

סוגים של חלוקי נחל בכפר הסלעים

חלוקי נחל של כפר הסלעים לוקטו בכל רחבי הגלובוס, ומוינו על פי סוגים, צבעים וגדלים כך שתוכלו לבחור מביניהם את המועדפים עליכם והמתאימים ביותר למטרה שברצונכם לייעד אותם לשמה. עם הסוגים השונים של חלוקי הנחל נמנים: חלוקים שטוחים, דסקיות, פונצ'יטה, גרניט, בורדו, שלג, דובדבנים, פונטש, ונילה, חלוקי נחל זכוכית וזאת רק חלק מהרשימה.

לצד חלוקי הנחל תוכלו להתרשם ממבחר חסר תקדים של סלעים מיוחדים, אבנים, ופרטי נוי מכל העולם לצד סלעים מישראל המרוכזים באולם התצוגה בבילו סנטר – כפר הסלעים.

אל תפספסו הזדמנות להכניס צבע לגינה שלכם – חלוקי נחל בגוונים לכל טעם ומטרה. פשוט התקשרו08-8592299 ובקרו אותנו בכפר הסלעים בבילו סנטר

עגלת קניות
Scroll to Top