פרגולות עץ לגינה

הפתרון הטוב ביותר לגינה מעוצבת בקיץ החם

בית עם גינה הוא חלום של כולם ובימינו קשה מאוד להשיג אותו. לא רק שמחירי הדיור נהיים יותר ויותר גבוהים עם השנים, רוב הבנייה כיום נעשית לגובה ולהשיג בית עם גינה פרטית נשאר בגדר חלום אצל רבים. גם למי שיש גינה, לא תמיד הוא מצליח לנצל אותה בצורה מקסימלית. חודשי הקיץ החמים יכולים לבשר לנו הרבה בשורות טובות ובילוי עם הילדים בבריכה או בים נשמע כמו בילוי נהדר אך אפילו ישיבה בגינה בזמן הצהריים יכולה להיות קשה מאוד. כדי להתמודד עם השמש החמה ולעצב את הגינה שלכם בצורה הכי טבעית שאפשר, פרגולות עץ הן הפתרון המושלם.

אילו פרגולות מתאימות לגינה?

יש מגוון רחב של פרגולות שיכולות להתאים לכל גינה ולכל מרפסת כאשר יש צורך לבחור בין שני סוגים: פרגולות עת ופרגולות אלומיניום. פרגולות אלומיניום יכולות להיות עמידות יותר ולפעמים בעיצובים שונים מאשר פרגולות עץ  אך פרגולות העץ הן הנמכרות ביותר בישראל ולא סתם. הפרגולות האלו משתלבות בצורה נהדרת בגינות, משתלבות בצורה נהדרת עם העיצוב הרוק והטבעי ואין להן תחליף. פרגולות עץ מגיעות בשלל צבעים ובשלל סוגים והבחירה שלכם תהיה קשה מבין כל האפשרויות הנפלאות שיהיו לכם. פרגולות עץ זולות יותר וההתקנה שלהם פשוטה.

פרגולת עץ לגינה

מה סגנונות הפרגולות עץ שמרכיבים בגינה?

  • פרגולות עץ נפוצות בישראל הן פרגולות העמודים. פרגולות אלו מצריכות התקנת עמודים שלא אורכת הרבה זמן ואחרי כמה שעות של התקנה הפרגולה כבר תגן עליכם מפני השמש. לצד פרגולות אלו ניתן להתקין פרגולות תלויות. פרגולות עץ תלויות הן פרגולות יקרות יותר כיוון שהן מצריכות תכנון של מהנדס שחייב לאשר את תקינות הפרגולה וההקמה שלה כך שהיא לא תסכן אף אחד שיושב מתחתיה. פרגולות אלו חוסכות במקום והן מהוות פתרון למי שלא רוצה לצמצם את שטח הגינה שלו בהצבת עמודים בעיקר במקומות צרים וקטנים.
  • לפרגולות עת יש סגנונות רבים. בחירת הפרגולה לא נגמרת בבחירת הצבע והגוון המתאימים אלא מצריכה מכם לבחור צורה מסוימת. יש פרגולות שמאפשרות הצללה מלאה, פרגולות שמצלילות באופן חלקי בלבד, פרגולות עם קורות רחבות וקורות דקות, פרגולות עם קורות אנכיות זה לזו או מקבילות ועוד דוגמאות רבות שמצריכות מכם להפעיל שיקול דעת רב. גם גודל העמודים וגודל הפרגולה משפיע על הבחירה, כך גם השאלה האם הפרגולה היא פרגולה סגורה שמכסה צד אחד לחלוטין או פרגולה עליונה בלבד.

האם יש להתקנת פרגולה מעץ דרישות מסוימות?

מלבד פרגולה תלויה שמצריכה אישור ממהנדס והתקנה מעט יותר ארוכה, כל שאר הפרגולות מצריכות מכם תכנון מזערי ביותר, בחירה שקולה של סגנון הפרגולה והשטח שהיא תכסה והרבה נחישות. העלות של פרגולת עץ לא גבוהה ודרישות שיהיו לה בהמשך היא בעיקר של תחזוקה וצביעה מחדש אחת לכמה שנים.

עגלת קניות
Scroll to Top