עיצוב שביל גישה עם חלוקי נחל

עיצוב באמצעות חלוקי נחל

חלוקי הנחל הם חומר טבעי בעל מראה יפה ומגוון והם משמשים כאלמנט עיצובי בתחומים רבים. בשל העובדה שהם חומר טבעי המראה שלהם תמיד ייחודי והם יוצרים אוריה טבעית ומיוחדת בכל גינה. שילוב חלוקי נחל בגינה, בחצר או בשביל הגינה לבית פותחים לכם עולם חדש של אפשרויות לעיצוב.

כפר הסלעים מבית סלעים.קום, חיפויי קרקע מישראל, חיפויי קרקע מהעולם

עיצוב שבילי גישה עם חלוקי נחל

שביל גישה מרוצףעם חלוקי נחל לגינה משווה לגינה שלכם מראה מעוצב ומיוחד. תוכלו לבחור מתוך מגוון גדול של חלוקי נחל, גדלים שונים, צבעים מיוחדים ועשרות שילובים אפשריים. ניתן להניח את חלוקי הנחל באופן מפוזר ולא מתוכנן או להשתמש במסגרות להנחת חלוקי הנחל לפי דפוסים שמו עיגולים, מלבנים או משולשים.

חלוקי נחל זכוכית

חלוקי נחל לגינה

כמובן שניתן לשלב חלוקי נחל לגינה בדרכים נוספות ולא רק בשבילי הגישה. ניתן לעשות בהם שימוש סביב ערוגות פרחים, עצים או שתילים צעירים, ליצור באמצעותם חיפוי קרקע איכותי וטבעי על פני שטחים נרחבים וכמובן לשלב אותם במזרקות, מסלעות ובריכות נוי. חלוקי הנחל הם חומר זול, קל לשימוש, ניתן לקבע אותו לקרקע או רק להניח על גבי אדמה, חול או צמחיה.

במתחם המכירות של חברת סלעים.קום בכפר הסלעים תמצאו מגוון גדול מאוד של חלוקי נחל לגינה, ייחודיים, במגוון גדלים, צורות וצבעים. בואו אלינו לצומת בילו ותוכלו להתרשפ במתחם מרווח עם תצוגה נוחה מעשרות מוצרים לגינה, סלעים, אבנים, אבני מדרך, מזרקות ועוד – 08-8592299