סלעים לעיצוב מצבות

אנחנו בכפר הסלעים מייבאים אבנים מיוחדות וסלעים מכל העולם. בכפר הסלעים תוכלו למצוא מבחר עצום של אבנים, חלוקי נחל, סלעים מיוחדים מהארץ ומהעולם. לרוב, האבנים והסלעים משמשים לעיצוב גינות, פארקים ולאדריכלות נוף. ישנם לא מעט מעצבי גינות ואדריכלי נוף האמונים על עיצוב הסביבה הטבעית שלנו גם בבית וגם מחוצה לו. אנו רואים שימש הולך וגובר באבנים וסלעים המחליפים דשאים וצמחייה הדורשים כמויות גדולות של מים. בשנים האחרונות גובר הביקוש לסלעים לאנדרטאות. אצלנו תוכלו למצוא גם סלעים לעיצוב מצבות מקוריות.

 סלעים לעיצוב מצבות מקוריות

עיצוב סביבתי באמצעות סלעים ואבנים מיוחדות הוא יפה ומיוחד. השילוב בין הצבעים השונים של האבן הטבעית יוצר מיזוג עם הטבע מהסוג שהעין האנושית נהנית לראות. יחד עם זאת, אנו רואים מגמה הולכת וגוברת בביקוש של סלעים לעיצוב מצבות ואנדרטאות. בנושא ההנצחה נעשה שימוש רב בסלעים גדולים לצורך עיצוב מצבות או אנדרטאות. הסלעים עצמם הם שונים ומיוחדים. כל אמן או משפחה יכולים לבחור את סוג הסלע אשר באמצעותו ירצו עצב מצבה או אנדרטה מקורית. ישנם סלעים אותם ניתן לסתת לצורה מבוקשת. ישנם סלעים מיוחדים ומרהיבים כפי שהם. מספיק רק להניח אותם בכדי לקבל את האפקט של הרגש אותו רוצים לבטא. כל עיצוב עם סלע מקורי יכול לכלול שילוב של אבנים מיוחדות, חלוקי נחל וצמחיה.

הנצחה עם סלעים לעיצוב מצבות ואנדרטאות

אבן סלע טבעית היא מיוחדת ויחידה. אין שני סלעים זה לזה. הסלעים מתגבשים בבטן האדמה ומושפעים מהסביבה הטופוגרפית שלהם. כמות המשקעים, המלחים, האקלים וסוג האדמה עצמה משפיעים על היווצרותו של הסלע באדמה. על כן, אנו רואים סוגים שונים של סלעים מבחינת המרקם שלהם, הצבע והצורה. אנו בכפר הסלעים מייבאים סלעים מיוחדים מרחבי העולם המתאימים לעיצוב אנדרטאות ומצבות. הנצחה של אירוע שהתרחש או אדם מסוים יכול להיות משולב באמצעות סלע מיוחד מרחבי העולם. אנו כאן בכדי לייעץ לכם בבחירת סוג הסלע הרצוי ודואגים להובלה של הסלע למקום הנדרש.

לפרטים נוספים ולמידע צלצלו אלינו: 08-8592299

עגלת קניות
Scroll to Top