מסלעה לגינה

בניית מסלעה בגינה

 

בניית מסלעה בגינה היא נבונה מסיבות רבות. מסלעה בגינה תשפר משמעותית את מראה הגינה ואת האווירה בבית כולו, תוסיף פן אסתטי חשוב לעיצוב הגינה או החצר. כאשר אתם בונים מסלעה בגינה אתם לא רק משדרגים את המראה שלה אלא יוצרים אזור אשר מתאים מאוד לגידול צמחיה, גינת תבלין או ערוגות פרחים.

 

הקמת מסלעה בגינה היא משימה רצינית אשר דורשת זמו והשקעה.ישנה חשיבות לכל אחד השלבים וחשוב כבר בתחילת התהליך לקבל הדרכה וייעוץ ממומחה בתחום בניית מסלעות. חשוב לדעת שהקמת מסלעה כרוכה בהשקעת זמן, תכנון יסודי ומחשבה רבה על עיצוב הגינה והתאמתה לצרכים ולמגבלות שלכם.

 

מסלעה, מסלעות, בניית מסלעה - כפר הסלעים
מסלעה, מסלעות, בניית מסלעה – כפר הסלעים

 

עיצוב גינה עם מסלעה או בריכת נוי

 

אדריכלות נוף או עיצוב נוף הם מקצוע בפני עצמו. מי שמתמחה בעיצוב נוף יודע כיצד לבחור חומרים נכונים, גודל למסלעה העתידית, זווית ומיקום ועוד. ניתן לשכור את שירותי של אדריכל נוף על מנת לבנות מסלעה מיוחדת בגינה או לנסות ולעשות זאת בעצמכם בעזרתם של אנשי מקצוע כך שבניית המסלעה הופכת לפרויקט מהנה במהלכו תיישמו את כל תכניותיכם בפועל ותראו את החלום שלכם על מסלעה מיוחדת בגינה מתגלם בחומר.

 

כאשר בונים מסלעה בגינה חשוב לפתוח בבחירת מיקום מתאים. ניתן לבנות מסלעה באזור משופע וכך ליצור מצב בו המסלעה משתלבת בזרימת מי הגשמים או מי ההשקיה או לחלופין בולמת אותם וכמובן שנין לבנות מסלעות על מישור ולשלב בה סלעים מיוחדים, אבנים או חלוקי נחל יחד עם צמחיית מים עשירה או עם בריכת נוי.

 

 

מסלעה, מסלעות, בניית מסלעה - כפר הסלעים
מסלעה, מסלעות, בניית מסלעה – כפר הסלעים

 

 בניית מסלעה – פרוייקט בניה לכל דבר

 

בחירת החומרים לבניית הפרויקט, תכנון זווית המסלעה ושילובה באלמנטים הקיימים צריכה להתרחש לאחר שלקחתם בחשבון את סוג הקרקע, סוג הצמחייה, שיפוע האדמה בגינה ועוד משתנים חשובים מאוד שיעלו במהלך הבנייה. כמו בכל דבר אחר גם בבניית מסלעה לגינה "סוף מעשה במחשבה תחילה" ושלב התכנון חשוב בהרבה משלב ההקמה בפועל.

 

מתכננים לבנות מסלעה בגינה? זקוקים לייעוץ והדרכה בנושא בניית מסלעה, בריכות נוי ועוד?

 

אנו בחברת סלעים.קום מתמחים בניית מסלעות בכל שטח ובכל סגנון עיצוב. אתם מוזמנים למתחם המכירות שלנו – כפר הסלעים בצומת בילו ולהתרשם מבריכת הנוי הענקית ומגוון המסלעות המיוחדות, חומרי הגלם, אבנים, סלעים, חלוקי נחל ועוד.

 

התקשרו עכשיו לכפר הסלעים – 08-8592299

 

עגלת קניות
Scroll to Top