כפר הסלעים – חנות אבנים, סלעים לגינה וחלוקי נחל בבילו סנטר

כפר הסלעים הינו מתחם תצוגה ענק המאגד בתוכו מגוון סלעים לגינה מכל קצות תבל שלוקטו במשך שנים והובאו לארץ. כפר הסלעים מזמין אתכם: אדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי נוי, גאולוגים וכל מי שפשוט אוהב סלעים להגיע ולערוך היכרות מרתקת עם עולם הקסום של סלעים לגינה בכפר הסלעים בבילו סנטר.

סלעים מיוחדים מרחבי העולם סלעים מישראל חלוקי נחל בגוונים
סלעים מיוחדים מרחבי העולם סלעים מישראל חלוקי נחל בגוונים
ריהוט מסלע עצי זית עתיקים חיפויי קרקע מישראל
ריהוט מסלע עצי זית עתיקים חיפויי קרקע מישראל
מזרקות ומפלים סלעים לאקווריום בובות תאי
מזרקות ומפלים סלעים לאקווריום בובות תאי

כפר הסלעים – החנות הגדולה בישראל בעלת המגוון הרחב ביותר של סלעים לגינה, מסלעות, אבנים, חיפויים שונים דוגמת טוף וחלוקי נחל בצבעים מרהיבים, מפלים הבוקעים מתוך סלע ועוד. בקרו אותנו, היחשפו לעולם העשיר הנפרס בפניכם באולם התצוגה של כפר הסלעים ורכשו את הפריטים שמצאו חן בעיניכם.

סלעים לגינה מכול העולם בכפר הסלעים

באולם התצוגה בבילו סנטר קרית עקרון מרוכזים סלעים שאותרו במסגרת סיורים בני למעלה מ-20 שנה בכול רחבי העולם, ייובאו לארץ, והיום מוצגים לעיני כול בכפר הסלעים. כפר הסלעים מהווה אטרקציה וחנות ייחודית שיוצרת חוויה סוחפת המרתקת כל אחד ואחת מקרב המבקרים בתצוגה.

אבנים, פסלי אבן, סלעים לגינה וחלוקי נחל מכל העולם

באולם התצוגה תמצאו: סלעים לגינה בשפע צורות, גדלים וצבעים מרהיבים, קולקציה רחבה של אבני חושן וחלוקי נחל אקזוטיים, מגוון מדהים של מינרלים, ולצד אלו, מזרקות ומפלים השלובים בסלעים, פסלים וניצבים אומנותיים, פריטים ייחודיים כמו עצים מאובנים, ריהוט מסלע ושפע פריטים נוספים בעלי זיקה לעולם הסלעים.

כפר הסלעים מזמין לביקור בתצוגה אדריכלי נוף ומעצבים, אמנים, גננים ולקוחות פרטיים. בואו לצלול לתוך עולם של מגוון סלעים מיוחדים.

סלעים לגינה

שפע סלעים לגינה, אבנים ומוצרי נוי לרכישה בכפר הסלעים בבילו סנטר

מבחר ענק של אבנים, סלעים לגינה, חלוקי נחל, אבני מדרך, מסלעות, מזרקות ועוד בכפר הסלעים. אין גבול לדמיון כאשר מדובר בשימוש בסלעים לצורכי עיצוב של גינה, חצר או מתחם של בית העסק.

מסלעות לגינה הפרטית יוסיפו קסם ויקנו לה טוויסט עיצובי ייחודי. מבחר הסלעים העצום באולם התצוגה מאפשר לבחור את הסלעים המדברים אל ליבכם והמתאימים לאופייה של הגינה והחצר הביתית. המעוניינים להקים בריכת נוי בגינה, ימצאו שפע סלעים המתאימים לצורך הבניה ואף סלעים ייעודיים ליצירת מפלי מים מרהיבים ביופיים.

אלמנטים מאבן לעיצוב הגינה והבית

בכפר הסלעים תמצאו פתרון ודרך ליישם כל רעיון עיצוב מקורי: חלוקי נחל לגינה ומגוון גדול של אבני דריכה יאפשרו לכם ליצור בחצר שבילים אטרקטיביים ונוחים, ריהוט מסלע יספק פינות ישיבה נוחות ומעוצבות להפליא, ניצבים אומנותיים ועצים מאובנים יהפכו לפריט נוי מרשים ומהמם בזכות עצמו שיכול להתאים היטב גם לעיצוב של חלל הפנים בבית.

כפר הסלעים מזמין אתכם לבקר באולם התצוגה הענק, להכיר את עולם הסלעים הקסום ולרכוש את הפריטים המושלמים לעיצוב הבית, הגינה או העסק! לפרטים התקשרו – 08-8592299

עגלת קניות
Scroll to Top