כפר הסלעים – אטרקציית הסלעים הגדולה בישראל

מתחם כפר הסלעים בבילו סנטר – פארק מיוחד המיועד למכירה ותצוגה של כפר הסלעים פילים יצוקיםסלעים מכל העולם. במתחם כפר הסלעים תמצאו חלוקי נחל, אבנים, זכוכית צבעונית, לוחות שיש, מאובנים, אבני מדרך, אבני תיחום, סלעי ענק אקזוטיים ועוד סוגים רבים ומיוחדים של אבנים וסלעים מרחבי העולם.


כל אבן שעליה אתם חולמים, כל סלע במרקם מיוחד או בצבע נדיר, מאות פסלים מיוחדים מאבן, מזרקות, כדורי מים מסתובבים ורהיטי אבן מרהיבים מונחים לפניכם בתצוגה נוחה ומזמינה. לרשותכם פינה מוצלת למנוחה ובית קפה קטן ונעים בו תוכלו להתרענן ולנוח.

 

חלוקי נחל זכוכית

סלעים אסיאתים כפר הסלעים

חלוקי נחל, אבנים וסלעים בצורות ובמרקמים מדהימים מוצגים יחד לראווה ולמכירה בכפר הסלעים – פארק מיוחד במינו אשר ממוקם במתחם הקניות בילו סנטר שבין רחובות לגדרה. לחצו כאן למפת הגעה.

 

 

בואו לראות כיצד ניתן לשלב סלעים ואבנים בגינה בסגנונות עיצוב שונים ובקשת רחבה של אפשרויות ותקציבים, בואו להתרשם מבריכת הנוי המלאכותית והמרשימה ולברר כיצד תוכלו להקים בגינה שלכם בריכת נוי או מסלעה.

 

אם אתם לקוחות פרטיים אשר מתכננים לעצב את גינת החלומות שלכם, אם אתם גננים מקצועיים, מעצבי פנים או אדריכלי נוף אשר אוהבים לשלב חומרים טבעיים בפרויקטים שלכם, אם אתם אמנים או אמנות כפר הסלעים מתאים במיוחד בשבילכם. אבנים בכל גודל, חלוקי נחל מרחבי העולם, החל מאבנים קטנות לקרקעית האקווריום ועד לסלעים מרהיבים לגינה שלכם, את כולם תמצאו בכפר הסלעים מבית חברת סלעים.קום.

 

בואו לכפר הסלעים – אטרקציית הסלעים הגדולה בישראל!

כתובת: בילו סנטר, קרית עקרון טל: 08-8592299

 

עגלת קניות
Scroll to Top