כיצד ניתן לעצב את הגינה?

טיפים לעיצוב הגינה?

כל מי שברשותו גינה מעוניין לראות אותה פורחת וירוקה אך גם מעוצבת באופן מעניין שינעים את השהיה במקום. לשם כך מציע לכם 'כפר סלעים' שלל רעיונות לעיצוב הגינה.

הגינה הביתית משדרגת מאוד את איכות החיים של הדיירים שזכו בדירה שהיא צמודה לקרקע. ניתן לומר שגינה שכזו הינה קרקע פורייה לעיצובים ולרעיונות שונים. אז נכון שיש כאלה שהופכים את הגינה למחסן גרוטאות וכל חפץ שלא נמצא לו מקום בבית מועבר אחר כבוד לגינה. גינה שכזו, מוטב שלא נבראה. אך אם בעל הגינה משכיל לטפח אותה ולהפוך אותה לפנינת חמד, הרי שמדובר באוצר בלום של ממש. המקום יהיה אטרקטיבי ונעים לשהייה ולבילוי עם המשפחה ועם אורחים.

כיצד ניתן לעצב את הגינה

כיצד ניתן לעצב את הגינה? קבלו רעיונות וטיפים באדיבות כפר סלעים

  • כסאות גן ופינות ישיבה נוחות – גינה שיש בה פינת ישיבה נוחה הופכת למזמינה ונעימה. במיוחד כאשר בוחרים לשלב ריהוט המתאים לאופי הגינה ובשילוב של אלמנטים עיצוביים שונים שמאפיינים ריהוט המיועד לגינה. כך ניתן להפוך את הגינה לנעימה במיוחד.
  • שתילה של צמח מטפס – בגינות רבות אנו רואים את הגדר שהיא מעין חומה התוחמת אותה היוצרת מראה מעט משעמם. ניתן לשדרג את אותה גדר או חומה על ידי שתילה של צמח מטפס. הצמח המטפס יגדל ויכסה את הגדר, כך תקבלו גינה במראה הרבה יותר ירוק, נאה ופורח.
  • שתילה של צמחים פרחוניים – מלבד שלל הפרחים הצבעוניים אותם נוכל לשתול בגינתנו, אשר הם בדרך כלל בעלי גובה קבוע שלא משתנה באופן משמעותי, נוכל להשתמש בצמחים פרחוניים שהם אמנם לא נחשבים פרחים אך הם מכניסים הרבה גוון ועניין בגינה. שיחי הפרחים הללו משדרגים מאוד את המראה הכללי של הגינה.
  • שילוב של אלמנטים עם מים וסלעים – כאשר אנו רוצים ליצור גינה מעניינת וססגונית כדאי שנשתמש באלמנטים מסוגים שונים. אם נבחר במספר אלמנטים בולטים נצליח לשוות לגינה שלנו מראה מעוצב וייחודי. אז צמחים שונים ודשא, את זה אנחנו יכולים למצוא בכל גינה אך אם נוסיף סלעים מעניינים בשילוב עם מים זורמים, הרי שכבר יצרנו משהו שלא רואים בכל מקום. ברור שדבר כזה דורש חיבור למים וזה אולי לא יתאים לכל גינה אך אם הגינה שלכם עומדת בדרישות, כדאי לכם ללכת על זה.

אז אם גם אתם קבלתם חשק בעקבות הדברים – לקחת את הגינה שלכם 'לידיים' הרי שהגעתם בדיוק למקום הנכון. אצלנו ב – 'כפר סלעים' תוכלו למצוא הרבה מאוד רעיונות ואפשרויות שונות כיצד ניתן לעצב את הגינה, לשיפור המראה של הגינה שלכם. אנחנו נסייע לכם להפוך אותה לפינת חמד מקסימה שתשמש אתכם רבות.

למידע, ייעוץ או פרטים נוספים, אל תהססו, פנו עוד היום ל – 'כפר סלעים' – ותיהנו מגינה ירוקה, פורחת, יפה ומטופחת!

עגלת קניות
Scroll to Top