אודותינו

קצת עלינו

בשנת 1990 הקימו שני חברים, ברוך אשכנזי ובנימין אליצור, את חברת “כפר הסלעים”. מכמה גינות פרטיות גדל ציבור לקוחותיהם לעשרות אלפים, ביניהם חברות, מוסדות, מועצות מקומיות, בתי מלון ונופש, גני אירועים, בסיסים צבאיים, חברות קבלניות, אדריכלים ולקוחות מחו”ל.מלבד ברוך ובני, שהם הנדסאי נוף מוסמכים, מעסיקה החברה מיטב אנשי מקצוע בתחומי האגרונומיה, אדריכלות הנוף. על ספקיה הרבים נמנות כל המחצבות הגדולות בארץ.

מה מיוחד בנו?

כפר הסלעים הינו אטרקציה מיוחדת במינה והחנות הגדולה בישראל בה ניתן למצוא אוסף נדיר ועצום של סלעים שהובאו לישראל במשך עשורים מכל רחבי העולם. אולם התצוגה גדול הממדים של כפר הסלעים פותח את שעריו בפני מבקרים ובעלי מקצוע, דוגמת, אדריכלים, מהנדסים, מעצבי נוף ומעצבי פנים, המגלים עניין בסלעים ואבנים על סוגיהם הרבים.


כפר הסלעים הינו המקום היחיד בישראל המרכז במקום אחד מבחר כה גדול של סלעים, אבנים ופריטים נוספים בעלי זיקה לתחום הסלעים: סלעים ומסלעות בממדים עצומים, מפלים ומזרקות ששלובים תוך הסלעים, ניצבים אמנותיים וניצבים, עצים מאובנים, ריהוט מסלע, אבני חושן, חלוקי נחל, סלעים מיוחדים מרחבי העולם וסלעים מישראל.

מה תוכלו למצוא אצלנו?

נוסף להיותו של כפר הסלעים אטרקציה מרתקת, המספקת חוויה מעשירה ומהנה, אולם התצוגה מהווה חנות ממנה ניתן לרכוש כל פריט שכבש את לבכם, לפאר בו את הגינה הפרטית או לשלבו במגוון פרויקטים עיצוביים. כל המחפש פריטים מרשימים לעיצוב הגינה או לשילוב בלובי של בית העסק יימצא את המבוקשו בכפר הסלעים, וגם יוכל לקבל ייעוץ מקצועי מצוות המקום במהלך הבחירה בפריט האידיאלי.

במסגרת הביקור בכפר הסלעים תוכלו לצאת למסע מרתק לעולם הסלע. כאן תגלו כי לכל סלע יש אופי ומאפיינים ייחודיים לו. ישנם סלעים שהם התגלמות של קסם ואלגנטיות, אחרים, בעלי תווים גסים, קבוצה אחת של סלעים נראית משעשעת במיוחד לנוכח הגוונים וצבעים הרבים שהיא כוללת – בואו ותגלו בעצמכם!

אז למה אתם מחכים?

עגלת קניות
Scroll to Top