כפר הסלעים

סלעים מיוחדים מרחבי העולם

כפר הסלעים מרכז סלעים מכל העולם

כפר הסלעים הוא המקום היחידי בארץ המציג מלאי כה עשיר של סלעים מיוחדים. הסלעים בשלל גוונים, צורות וממדים לוקטו במשך עשורים בכול קצות תבל, הובאו ארצה ורוכזו במקום אחד – כפר הסלעים – לנוחיותם של המבקרים, אדריכלים ומעצבים שבאים להתרשם מיופיים של הסלעים המיוחדים ולרכוש את הפריטים שמצאו חן בעיניהם על מנת להציבם בגינה או לשלבם בפרויקטים שלהם.

מגוון סלעים מיוחדים מרחבי העולם

בכפר הסלעים, באולם התצוגה הענק, מחכים להם סלעים מיוחדים מרחבי העולם: סלע בורדו מגוון, מושבות קוורץ, אקוומרין בלו, סלע פונטץ, סלע ברבאבא, סלע גבינה שוויצרית, סלע גנייס, סלע הפרח, אגת ג'אוד, סלעים אסיאתים – זהי רק חלק מהרשימה.

סוגי סלעים מיוחדים מרחבי העולם

סלע בורדו

סלע בורדו הינו סלע קשיח באופן יחסי. הוא מתאים לפיסול אך יכול להשתלב בטבעיות בכל חצר או גינה בזכות לגווניו הנעימים לעין שמשרים אווירה רומנטית ומקרינים רוגע ושלווה.

מושבות קוורץ

קוורץ – הקוורץ הוא מינרל דמוי קרחון. גבישי הקוורץ יכולים לשמש כפריט נוי אידיאלי גם בחצר הבית וגם בחלל הפנים. מושבות הקוורץ במגוון צבעים וגדלים ניתן למצוא באולם התצוגה של כפר הסלעים. סלעים מיוחדים אלו זוכים לתשומת לב ואהדה רבה בקרב המבקרים בזכות המראה ייחודי השקוף באופן חלקי של הגבישים.

אקוומרין בלו

רבים נשבים בקסמו של סלע מיוחד זה – אקוומרין בלו. הסלע מתאפיין בגוונים של כחול, כחול-ירוק וירקרק אשר יחדיו יוצרים קומפוזיציה המזכירה את מראה הים. צבעו של הסלע מקורו במינרל הבריל שהוא מכיל. סלעים אלו הובאו ארצה בעיקר מרוסיה וסרי לנקה. יש הטוענים כי הסלע מסייעת להתגבר על משברים ומצוקות נפשיות, אך הביקוש הרב לאקוומרין בלו נובע מיופייה וצבעה המיוחד של האבן.

סלע פונטץ

סלע פונטץ מתאפיין בגוונים מרהיבים ובטקסטורה ייחודית המזכירה את ה"עיניים" המאפיינות בעיקר עצים. המראה הלא חלק של סלעי פונטץ מוסיפים להם עניין וקסם רב. סלעים אילו משתלבים מקסים בגינות ונהדרות לשילוב בסמוך למפלים ומקורות מים בגינה

סלע ברבאבא

הסלע האידיאלי למפלי מים בזכות החורים הגדולים המאפיינים אותו. ליצירת אפקט מנצח ניתן לתכנן את המפל באופן שבו מי המפל יזרמו מבעד לפתחים בתוך הסלע. סלעים אלו גדולי ממדים ומרשימים במיוחד. סלע כזה לא תוכלו לפספס!

סלע גבינה שוויצרית

שמו של סלע גבינה שווצרית מקורו במראה המחורר שלו המדמה את המראה של הגבינה השוויצרית המוכרת לכול. סלע מקסים ובולט לעין!

סלע הפרח

הסלע מזכיר מאוד בצורתו את התפרחת של הפרחים – ומכאן שמו. סלע מקסים וייחודי במינו שיוסיף חן טבעי לכל גינה או חצר.

אגת ג'אוד

סביב סלעי אגת ג'אוד תמיד יש התקהלות של מבקרים ולא במקרה: זוהי אחת האבנים היפות בזכות ייחודיותה. בחלקה החיצוני נראית האבן רגילה לחלוטין אך בפנים מחכה הפתעה: לאחר פריסתה של האבן לשניים מתגלה כי חלקה הפנימי התמלא במינרלים וקריסטלים שונים שיחדיו יוצרים קומפוזיציה ייחודית של גבישים בגוונים שונים השלובים יחדיו. אבן זו נפרסת לשניים כך שניתן לבחון הן את חלקה החיצוני והפנימי בן זמנית.

כפר הסלעים מזמין אתכם לבקר באולם התצוגה, להכיר את עולם קסום שטרם הכרתם ולראות סלעים שטרם ראיתם! שלל הסלעים בתצוגה עומדים למכירה. בנוסף, ניתן לרכוש מזכרות ופריטים ייחודיים בחנות אבנים ומתנות שלנו.

לפרטים חייגו 08-8592299