איך לעצב את הגינה עם סלעים לגינה?

עיצוב גינה עם סלעים לגינה

עיצוב גינה או עיצוב נוף הוא תחום נרחב מאוד אשר מורכב מסגנונות שונים, שימוש נרחב בחומרים מגוונים וגישות שונות לפיהן בוחרים מעצבי נוף לתכנן את הגינות או החצרות אותן הם מעצבים. ישנן סגנונות עיצוב שונים, חלקם יותר נפוצים וחלקם נדירים או נובעים מטעם אישי מאוד מסויים אך בכולם מכנה משותף אחד בולט – בכל תחום עיצוב נוף השימוש בסלעים לגינה.

כפר הסלעים מבית סלעים.קום, סלעים לגינה
פסלי אבן ומבני אבן מיוחדים

שילוב סלעים לגינה בדרכים שונות

שימוש באבנים, חלוקי נחל ואלמנטים טבעיים לעיצוב הגינה הוא נפוץ מאוד בעיקר בגלל האפשרויות הרבות שקיימות לשילובם בגינה. סלעים לגינה, פסלי אבן ואבנים מיוחדות אחרות, ממזרקות, אבני מדרך ועוד מוצרים דומים משמשים לעיצוב גינות בסגנונות שונים וכולם משתלבים בהן נהדר. סלעים לגינה יכולים לשמש לבניית גדרות או טרסות, כחלק ממסלעות או גידור בריכות נוי, בחומר איכותי ליצירת חיפוי קרקע או בצורת חלוקי נחל שהם שברי סלעים מוחלקים.

 

כפר הסלעים מבית סלעים.קום,סלעים לגינה
כדורי אבן, כדורי שיש, מזרקות עם כדורי אבן מסתובבים

 

סלעים לגינה – טבעיים או מעובדים

אחת מהסיבות לכך שסלעים לגינה מתאימים לסגנונות עיצוב שונים היא העובדה שחלק מהסלעים משתלבים בגינה במראה הטבעי ובמרקם המקורי שלהם ולעומת זאת ניתן לראות שילוב סלעים לגינה בגינות רבות לאחר שעברו עיבוד ועיצוב בדרכים שונות, למשל סלעים מלוטשים שהפכו לכדורי אבן חלקים בגדלים שונים או לריהוט אבן מיוחד.

סלעים מיוחדים, סלעים לגינה

 סלעים לגינה בכפר הסלעים

במתחם המכירות של חברת סלעים.קום בכפר הסלעים , צומת בילו תמצאו מגוון גדול מאוד של אבנים, חלוקי נחל, סלעים לגינה, פסלי אבן, מזרקות, מסלעות ועוד מאות מוצרים ואפשרויות לעיצוב הגינה. במתחם מיוחד ויחיד מסוגו בישראל פרוסים מאות מוצרים בתצוגה מרשימה ונוחה על מנת שתוכלו לבחור באופן מושלם את האבן אן הסלע המתרימים לכם. הצוות המקצועי של כפר הסלעים ילווה אתכם, יעניק ייעוץ והכוונה ויעשה הכל כדי שתצאו מרוצים.

מחפשים סלעים לגינה? רוצים לשלב בגינה שלכם אבנים, חלוקי נחל או סלעים מיוחדים? התקשרו עכשיו לכפר הסלעים – 08-8592299