ציפורים יצוקות

אודות

כפר הסלעים – תצוגת הסלעים הגדולה בישראל

כפר הסלעים הינו אטרקציה מיוחדת במינה והחנות הגדולה בישראל בה ניתן למצוא אוסף נדיר ועצום של סלעים שהובאו לישראל במשך עשורים מכל רחבי העולם. אולם התצוגה גדול הממדים של כפר הסלעים פותח את שעריו בפני מבקרים ובעלי מקצוע, דוגמת, אדריכלים, מהנדסים, מעצבי נוף ומעצבי פנים, המגלים עניין בסלעים ואבנים על סוגיהם הרבים.

כפר הסלעים

כפר הסלעים הינו המקום היחיד בישראל המרכז במקום אחד מבחר כה גדול של סלעים, אבנים ופריטים נוספים בעלי זיקה לתחום הסלעים: סלעים ומסלעות בממדים עצומים, מפלים ומזרקות ששלובים תוך הסלעים, ניצבים אמנותיים וניצבים, עצים מאובנים, ריהוט מסלע, אבני חושן, חלוקי נחל, סלעים מיוחדים מרחבי העולם וסלעים מישראל.

נוסף להיותו של כפר הסלעים אטרקציה מרתקת, המספקת חוויה מעשירה ומהנה, אולם התצוגה מהווה חנות ממנה ניתן לרכוש כל פריט שכבש את לבכם, לפאר בו את הגינה הפרטית או לשלבו במגוון פרויקטים עיצוביים. כל המחפש פריטים מרשימים לעיצוב הגינה או לשילוב בלובי של בית העסק יימצא את המבוקשו בכפר הסלעים, וגם יוכל לקבל ייעוץ מקצועי מצוות המקום במהלך הבחירה בפריט האידיאלי.

כפר הסלעים

סלעים שטרם הכרתם

במסגרת הביקור בכפר הסלעים תוכלו לצאת למסע מרתק לעולם הסלע. כאן תגלו כי לכל סלע יש אופי ומאפיינים ייחודיים לו. ישנם סלעים שהם התגלמות של קסם ואלגנטיות, אחרים, בעלי תווים גסים, קבוצה אחת של סלעים נראית משעשעת במיוחד לנוכח הגוונים וצבעים הרבים שהיא כוללת – בואו ותגלו בעצמכם!

מחכים לכם באולם התצוגה בבילו סנטר! בואו לבחור את הסלעים שיהפכו את סביבתכם לאינדיבידואלית וייחודית! לפרטים נוספים התקשרו לכפר הסלעים – 08-8592299

צפו בגלריית תמונות >>>